O nas

ART TECHNIC DESIGN
06-400 Ciechanów
ul. Kolonia Niechodzka 1
+48 608 092 750
+48 602 668 147
www.arttechnic.pl
e-mail:  studio@arttechnic.pl
bartosz@arttechnic.pl

Art Technic Design działa od 2014 roku i jest jedną z niewielu firm na rynku reklamowym, poligraficznym i fotograficznym, która jest w stanie objąć kompleksową obsługą każdą firmę zarówno dużą jak i całkiem małą. Aby móc zapewnić swoim klientom komfort rozwinęliśmy kilka prężnych działów, które ściśle się ze sobą wiążą.

Dział reklamy zapewnia projekt, wykonawstwo oraz montaż wszelkiego typu reklam mało i wielkoformatowych, podświetlanych i nie podświetlanych, naściennych i wolnostojących, płaskich i przestrzennych jak również wszelkiego rodzaju wyrobów z plexiglass, PCV, dibond, aluminium, drewna, płyt MDF i HDF, marmuru syntetycznego czy stali.

Zadaniem działu poligrafii jest również projektowanie, przygotowywanie oraz druk niezbędnych w każdej firmie wizytówek, ulotek, folderów, katalogów, kalendarzy, plakatów, druków okolicznościowych oraz wielkoformatowych wydruków na różnego typu foliach samoprzylepnych, tkaninach flagowych, bannerach, siatkach czy też canvasach do reprodukcji obrazów.

Kolejny dział fotografii reklamowej oraz modelingu z bazą własnych modelek daje nieograniczone możliwości wykonania wysokiej jakości praktycznie każdego rodzaju materiału zdjęciowego.

Najmłodszym dzieckiem jest dział produkcji filmu reklamowego, instruktarzowego i szkoleniowego a dopełnieniem wszystkiego jest gałąź wspomagająca, która zajmuje się nadrukami reklamowymi na gadżetach i ubraniach oraz drobnymi usługami wykonywania pieczątek, suchych stempli, foliowania i laminowania. Na koniec warto wspomnieć o autorskich projektach na indywidualne zamówienie wystroju i wyposażenia wnętrz, stron www i znaku firmowego włącznie ze standaryzacją identyfikacji

Kreatywność, elastyczność, rzetelność oraz posiadany przez Art Technic Design własny park maszyn numerycznych, ploterów i sprzętu, dobrze wyposażone studio fotograficzne, pozwala Państwu powierzyć całkowitą obsługę i odpowiedzialność jednej firmie.

WSZELKIE PRAWA WŁAŚCICIELI ZNAKÓW HANDLOWYCH PUBLIKOWANYCH ZDJĘĆ I DANYCH OSOBOWYCH ZASTRZEŻONE. KOPIOWANIE, PRZETWARZANIE, WYKORZYSTYWANIE ORAZ ROZPOWSZECHNIANIE MATERIAŁÓW ZAMIESZCZONYCH NA STRONACH ART TECHNIC BEZ ZEZWOLENIA JEST ZABRONIONE

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, niektórymi z naszych realizacji i listą naszych klientów.Skorzystaj z formularza kontaktowegoMapka dojazdu

Ostatnia aktualizacja: 2016