Kasetony SPRAWDŹ CENNIK

Kasetony z dibondu z elementami grafiki podświetlanej diodami LED z plexiglass licowane bądź przestrzenne oraz kasetony z licem elastycznym, winylowym podświetlane oświetleniem jarzeniowym wysokonapięciowym na profilu aluminiowym kasetonowym drukowane techniką solwentową z pod drukiem albo grafiką wyklejaną.

Pylony

Pylony i totemy z dibondu z elementami grafiki podświetlanej diodami LED z plexiglass licowane bądź przestrzenne z konstrukcją aluminiową, lub stalową.

Grafika na pojazdach

Reklamy na pojazdach: folie wylewane, polimerowe, carbonowe. Zmiana kolorów pojazu: folie wylewane, carbonowe. Przyciemianie szyb samochodowych i budowlanych foliami z atestem.

Litery i znaki 3D

Litery i znaki przestrzenne podświetlane z taśmy aluminiowej z frontem z plexiglass z oświetleniem diodami LED lub przestrzenne niepodświetlane ze styroduru z frontem z tworzywa lub licowanym.

Znakowanie/cięcie laserem

Cięcie i grawerowanie laserem CO2 plexiglass, drewno, skóra, szkło oraz znakowanie metalu laserem fibrowym.

Frezowanie

Frezowanie CNC- tworzyw dibond, drewno, mdf, aluminium.

Projektowanie stron WWW

Tworzenie i projektowanie stron WWW. Począwszy od samego zaprojektowania graficznego do w pełni funkcjonalnej strony. Korzystamy z technologii: html,(x)html, css 1-3, php, mysql, ajax, jquery, java script.

Fotografia

Fotografia reklamowa oraz modelingu z bazą własnych modelek daje nieograniczone możliwości wykonania wysokiej jakości praktycznie każdego rodzaju materiału zdjęciowego.

Druk solwentowy

Druk solwentowy - bannery, siatki mesh, folie samoprzylepne, folie one way vision, canvasy, reprodukcje obrazów na płótnie.

Odzież

Nadruk na odzieży- flock, flex.

Cięcie folii

Cięcie folii samo przylepnej z cięciem po obrysie.

Poligrafia

Poligrafia, katalogi, foldery, broszury, papiery firmowe, bilety wizytowe, ulotki, plakaty, druk offsetowy, cyfrowy.

Stojaki

Wszelakie stojaki, ekspozytory, potykacze jak i również gabloty.

Grafika na witrynach

Grafika na witrynach za pomocą folii one way vision.

Ostatnia aktualizacja: 2016